۱۲ پارک جنگلی به شهرداری‌های تهران واگذاری می شود

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست معاون کمیسیون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: طبق دستورالعمل ها ، ضوابط و مقررات مناسب ، کمیته ویژه عالی ترین مقام برای تصویب و تصمیم گیری در مورد استفاده از منابع طبیعی و مدیریت کارهای آبخیزداری.

سید نقی عزیزی در کنار بیست و هشتمین جلسه کمیته خبره وزارت منابع طبیعی منطقه تهران ، اولویت های کمیته دانشگاهی در سال جاری را مورد بحث قرار می دهد و گفت: از نظر جهش و جهش 9 تا 99 طرح ، یکی از اولویت های اصلی در دستور کار است. امسال کمیته پیمانکار آزادسازی تولید پارک های جنگلی ، ما قصد داریم 12 برنامه بر اساس برنامه های مصوب را تا پایان امسال به 12 شهرداری واگذار کنیم و در این مورد ، مشکل انتقال کنترل 8 پارک جنگلی توسط کمیته فنی تصویب شده است. بقیه در حال بررسی است.

وی احساس کرد که طرح مدیریت مرتع یکی دیگر از موضوعات مهم این کمیته است و تصریح کرد: امسال 18 ماده از طرح مدیریت مرتع در این کمیته بررسی شده و تاکنون در حال حاضر ، چهار برنامه مدیریتی تصویب و تصویب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه تهران ، معاون فناوری اداره کل طبیعت و آبخیزداری منطقه تهران خاطرنشان کرد: پروژه آبخیزداری و آبخوان داری ، جنگلداری ، جنگل ها ، نقشه ها و سایر موارد درون برنامه ها. امسال کمیته فنی و اولویت دار پیگیری می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، كمیته ویژه را یك كمیته عالی خواند و گفت: “این كمیته یكی از باسابقه ترین مدیریت اجرایی و دستان مسلح با ماهیت پیچیده است. پیچیده است ، و از آنجا که تمام مسائل مربوط به فن آوری ، مدیریت ، بخشنامه ها ، برنامه ها و پروژه ها باید توسط این کمیته تصویب شود و نقش آن در تصمیم گیری های صورت گرفته برای ایجاد رعب و وحشت و توسعه منابع طبیعی بسیار مهم است.

عزیزی گفت این کمیته کلیه برنامه های مدیریتی و عملیاتی را از نظر صلاحیت و مسائل اقتصادی ، اجتماعی و سایر موارد مرتبط بررسی می کند. نظارت بر کارهای عمومی و تحولات مربوط به انتقال اعضا یا کشاورزی و اجرای پروژه برای مراجعه و پیگیری.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *