یک مقاله علمی ارائه دهید مجازات بیمارستانهایی که باعث آلودگی محیط زیست در قزوین می شوند.

مجله دوستانه محیط زیست / قزوین مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: مسئولان دو بیمارستان آلاینده محیط زیست قزوین به دلیل رعایت نکردن دقیق قوانین و مقررات ضد عفونی و دفع مواد مخدر به یک سال حبس تعلیقی و مجازات اضافی محکوم شدند. زباله های عفونی

حسن عباس نژاد اظهار داشت: دو بیمارستان فعال در قزوین علی رغم هشدارهای کتبی متعدد و هشدارهای حضوری در زمینه کنترل آلودگی و مدیریت پسماندهای عفونی که منجر به اعتراضات متعدد شاکیان شد نسبت به موضوعات زیست محیطی بی تفاوت بودند.

طبق اعلام روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ، وی اظهار داشت: اداره حفاظت محیط زیست قزوین طبق وظیفه و مأموریت خود و در دفاع از حقوق عمومی ، در قزوین شکایت کرد صلاحیت قضایی و در نهایت منجر به صدور حکم شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: در حکم مذکور ، مسئولان 2 بیمارستان به دلیل تهیه و تدوین 2 مقاله علمی ، تحقیق در مورد فواید ضد عفونی زباله با دستگاه اتوکلاو و تفاوت آن با روش شیمیایی در بیمارستان ؛ این بیمارستان ها باید مقاله را به واحد اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب استان قزوین تحویل دهند و علاوه بر این ، باید نسبت به رفع آلودگی خود و تهیه بستر ضد عفونی زباله با اتوکلاو اقدام کنند.

عباس نژاد در پایان از قاضی صادرکننده حکم تقدیر و اقدامات بازدارنده دادگستری در صدور چنین احکامی در حوزه محیط زیست را ستود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *