پسماندسوزی در پاکدشت از سال‌های گذشته کمتر شده است

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست، تخلیه زباله ها یک مشکل زیست محیطی است که در گذشته و خارج از شهر با آن روبرو بوده ایم ، اما در مناطق سرد سال اهمیت این مشکل بیشتر می شود زیرا این سیستم می تواند آلودگی را افزایش دهد هوا. رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت با اشاره به اینکه دستگاه های زباله سوز در شهرستان پاکدشت نسبت به گذشته کاهش یافته اند ، گفت: نظارت بر واحدهای صنعت و کارگاه ها با 63 اخطار ادامه دارد. برای خسارت واحد در فصل پاییز. ”

محمودرضا سعیدپور افرود: افرادی که اقدام به سوزاندن زباله کرده اند دریافته اند که این اقدام به دلیل درگیری جدی با اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت عواقب جدی به دنبال داشته است. با این حال ، ما هنوز با مشکلات دفع زباله توسط سرمایه گذاران روبرو هستیم و در هنگام مقابله با آنها ، سعی می کنیم با کمک آتش نشانی آتش را خاموش کنیم.

وی افزود: “یکی از وظایف اصلی این دفتر نظارت بر مشاغل ، کارخانه ها و مراکز تولید است و 484 مورد در پاییز امسال تحت نظارت قرار گرفت.”

سعیدپور ادامه داد: طی پایش صنعت واحد ، 38 واحد جدید فاقد اطلاعات مربوط به اداره محیط زیست این شهرستان شناسایی و 63 اطلاعیه برای واحدهایی که دارای نقص بوده و سیستم زهکشی وجود ندارد ، صادر شد. سیستم یا فیلتراسیون هوا درمورد مشکلات خود اقدام کنید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت افزود: پنج نمونه از آب و زهکشی خارج از صنعت واحد برداشت و پنج قطعه غیر مجاز و آسیب دیده جمع آوری و از منطقه خارج شد.

اما سعیدپور همچنین گفت که اولویت آژانس حفاظت از محیط زیست پاکدشت برخورد با جلسات غیرمجاز است و در نزدیکی مناطق مسکونی واقع شده است. به دلیل عدم انطباق با شرایطی که ما آنها را در اطلاعیه ها ارسال کردیم ، هر دو این واحدها نیز در پاییز پلمپ شدند.

وی گفت ، در جای دیگر ، وزارت محیط زیست در مورد حفاظت از پروانه زیست محیطی برای فعالیت های صنعتی و تجاری زیر سوال می رود. 90 نفر از آنها موافقت کردند.

وی در پایان سخنان سعیدپور اظهار داشت: در مواقع اضطراری هوایی فعالیت های مأمور حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت شبانه روز توسط پلیس و شرکای ما تشدید می شود. تعداد افسران پلیس را افزایش می دهد و تعطیلی صنایع و کارگاه هایی را که فعالیت آنها توسط کمیته اضطرار تأیید می شود نظارت می کند. کاهش اطمینان از آلودگی هوا ممنوع است ، آنها اطمینان می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *