هوای پایتخت برای گروه های آسیب پذیر ناسالم شده است.

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، کیفیت هوای پایتخت امروز (3آذر) در یک گروه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و ادامه این شرایط تا اواخر امشب دور از انتظار خواهد بود

طبق مجله دوستدار محیط زیست ، طبق پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا ، صبح امروز (3آذر) به دلیل کمبود باد موثر در ساعات آخر با شروع ترافیک خودرو و افزایش غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق با کیفیت. هوا در یک گروه ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

در طول روز ، کاهش سرعت باد شرایط مناسبی را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نمی کند ، بنابراین امشب (3آذر) با افزایش ترافیک و در نتیجه تجمع ذرات معلق ، انتظار می رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد برای گروه های حساس ناسالم است ، اگرچه با افزایش سرعت باد در ساعات اخیر ، غلظت آلاینده ها تا حدودی کاهش می یابد.

در ساعات اولیه فردا (3آذر) با آغاز ترافیک خودرو ، انتظار می رود در برخی مناطق ، افزایش غلظت ذرات معلق کیفیت هوا را کاهش دهد.

در طول روز ، بدون باد موثر ، غلظت آلاینده ها افزایش می یابد. همچنین فردا (3آذر) با افزایش غلظت ریزگردها به دلیل ترافیک شبانه ، کاهش کیفیت هوا در اکثر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طبق مجله دوستدار محیط زیست ، آلاینده های شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با میانگین 84 بوده و هوای پایتخت در شرایط قابل قبولی بوده است . آلاینده فعلی “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با متوسط ​​107 است و کیفیت هوا در گروه ناسالم برای گروه های حساس است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *