نیروهای خدمات شهری برای کنترل وضعیت آبگرفتگی های برف و باران آماده اند

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست ، مدیر خدمات شهری تهران با تأکید بر اینکه نیروهای خدماتی این شهر برای احتمال وقوع سیل برف و باران آمادگی کامل دارند ، گفت: مردم باید به راحتی از نعمت باران استفاده کنند. اظهار داشت.

عسگر عطایی با تشریح وضعیت تهران و آماده سازی خدمات برای دولت های محلی این شهرستان پس از باران در تهران ، گفت: “طبق پیش بینی های پیش بینی شده آب و هوا ، هر 22 منطقه و 124 منطقه به خوبی تجهیز شده اند تا در مقابل سیل ناشی از برف و باران مقابله کنند.

وی افزود: “مناطق عادی بر اساس سناریوهای خاص و با توجه به شرایط خاص ، اقدامات لازم را یکی یکی انجام می دهند.” بدون شک امکانات مختلفی از جمله 290 دستگاه برای برف روبی و نمک پاش مخصوص و سمپاش ها فراهم شده است. در همین حال ، 340 مخزن زرد در تهران نصب شد. ماسه و نمک ویژه ای وجود دارد که شهروندان می توانند به راحتی در قالب کیسه های 4-5 کیلویی از آن استفاده کنند. علاوه بر این ، حدود 162 سایت برف روبی وجود دارد و امکانات و پرسنل درگیر مشکل برف هستند.

وی ادامه داد: امسال 248 موتور پمپ در 124 منطقه برای استفاده در موارد مورد نیاز فراهم کردیم. “طی دو روز گذشته ، امروز نیز باران باریده است ، تالارهای شهر در سطح شهر پراکنده بودند ، مشکلات جزئی به سرعت برطرف شده و از وضعیت خوبی برخوردار بودند ، بنابراین سیل عمده ای در شهر وجود نداشت.

وی درباره بارش دو روز گذشته بارندگی گفت: “اعلام شد که باران همچنان ادامه خواهد داشت ، اما کانالهای اصلی و کانال ها کاملاً باز و نظارت کامل دارند.” این باران ها آنقدر نیستند که ما بر خلاف آماده سازی خود عمل کنیم ، بنابراین من فکر می کنم مردم می توانند با خیال راحت از برکات باران و برف استفاده کنند. همکاران ما 24 ساعته برای ارائه بهترین خدمات آماده هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *