نگاهی به ابزار ماسک گذاری در آموزش داوینچی

نرم افزار داوینچی ریزالو دارای امکانات زیادی برای اصلاح رنگ ویدیو هاست و قابلیت های فراوانی را برای انجام این کار به شما ارائه می دهد. یکی از ابزار هایی که جدیدا در این نرم افزار روی کار آمده است قابلیت ابزار ماسک گذاری است. این ابزار به جداسازی رنگ ها کمک می کند و روند اصلاح رنگ ها را تسهیل می کند. در این سری از مطالب مربوط به آموزش داوینچی نگاهی به عملکرد و چگونگی کار با ماسک در داوینچی می اندازیم.

 

در طول یک سال گذشته ، بسیاری از ویژگی های جدید را به این پاسخ اضافه شده است. قسمت آخر این نوع ماسک ، ماسک است. این ابزار جدید به شما امکان می دهد یک یا چند نفر را از ایجاد خود حذف کنید و فقط از یک مورد استفاده کنید. با استفاده از Magic Mask ، می توانید یک ماسک برای کل شخص ایجاد کنید یا حرکت را تغییر دهید تا روی یک قسمت مهم تمرکز شود – از دست ها تا کفش های شخص. و البته این نشان می دهد که این ماسک جادویی باید توسط انسان استفاده شود. بنابراین ، استفاده از چرخ رنگی بر اساس HSL کمی متفاوت از قبل است.

جلد جادویی: بگذار
یک طلسم جادویی روی شخصی که در تصویر است استفاده شده است.
ماسک جادویی بزنید
و بیایید ببینیم چگونه از این ابزار استفاده کنیم. در صفحه رنگ آمیزی ، یک آرم جدید به نام Magic Mask پیدا خواهید کرد. وقتی روی آن کلیک می کنید ، این صفحه جدید را مشاهده خواهید کرد. ابزار ، لیست سکته مغزی و پانل مالی ماسک به سه بخش تقسیم می شوند.

در پایان ، هیچ چیز جدیدی در مورد این منطقه وجود ندارد زیرا بسیار شبیه به سایر عناصر موجود در محلول است. به عنوان مثال ، گروه Finance از همان استاندارد برای قابلیت های HSL و Power Windows برخوردار است. بنابراین ، نیازی به یادگیری بیشتر نیست.

کاربران Magic Office
این نمونه ای از رابط ماسک صورت است.
برای استفاده از ماسک جادویی روی شخص ، شخصی را که می خواهید پنهان کنید هدایت کنید. خوب ، شما ممکن است فکر کنید که استفاده از زمان طولانی می تواند بسیار مفید باشد ، بنابراین این برنامه افراد زیادی را ثبت نام می کند ، درست است؟ خوب ، همانطور که در کتاب مرجع ذکر شده است ، پیراهن های آستین بلند اغلب بسیار بی فایده هستند و بعداً اگر می خواهید بازدیدها را دنبال کنید ، در کلیپ عمل کنید. نتیجه را می توان بازیابی کرد. این امر به ویژه اگر سکته مغزی ناشی از دست باشد ، بیشتر صدق می کند. در حالی که می توانید به بسیاری از موارد دلخواه خود ضربه بزنید ، در واقع چند آهنگ کوچک وجود دارد که بهتر هستند.

Magic Mask: ماسک کوتاه
مدت زمان طولانی باید در ماسک شما باشد تا به درستی کار کند.
هنگام شروع فلج ، توصیه می کنم ماسک پلک را فعال کنید تا ببینید ماسک در کجا هستید. به طور کلی ، فکر می کنم ارزش آن بیش از بیست بازدید باشد.

ماسک جادویی: Atbashai
نمونه ای از همپوشانی ماسک جادویی
استفاده از ابزارهای تأمین مالی
با این حال ، در صورت نیاز ، ما ابزارهای پیشرفته ای برای تقویت ماسک شما داریم. همانطور که قبلاً گفتم ، شما می توانید بسیاری از ابزارهای تأمین مالی را در جای دیگر راه حل اضافه کنید ، بنابراین من نمی خواهم اطلاعات اساسی در مورد این تنظیمات را تکرار کنم. اما ، اگر شما در حل این فیلم کاملاً تازه کار هستید و خودتان می بینید ، من می گویم (در بیشتر موارد) ، شما می خواهید با کم رنگ شدن ، تمیز شدن سیاه ، سفید و محو شدن مقابله کنید. . البته شعاع خود ماسک است که توسط کشویی شعاع قابل کنترل است. برای گسترش یا کاهش ماسک می توانید شعاع را از طریق این dropbox کنترل کنید.

پیگیری را اعمال کنید
سرانجام ، ما باید ردیابی را اعمال کنیم زیرا مقاله و دوربین در حال اجرا هستند و مانند پنجره های رعد و برق ، تنها ضربه زدن به بازی تنها راه است.

وقتی سکته های مغزی شما به درستی ردیابی شود ، یک علامت سبز در لیست سکته مغزی مشاهده خواهید کرد.
وقتی ردیابی را اعمال کردیم ، می توانیم پاس نهایی را به ماسک بدهیم تا ببینیم آیا به بهبود انتخاب نیاز داریم. سپس می توانیم درجه خود را تنظیم کنیم.

برای کسانی که دوست دارند از ماسک های جادویی برای پوشاندن کل شخص استفاده کنند ، یا برای تنظیمات کلی افست مفید است یا سوژه را از صحنه خارج می کند ، یا شاید یک بازیگر رنگی خلاق به آنها بدهد. رفتن

ماسک جادویی: قبل و بعد
در اینجا ، من ماسک را برعکس کرده ام تا نور پس زمینه را کاهش داده و آن را گرم کنم.
فرض کنید در می یابید بخشی وجود دارد که در حال پوشاندن است و نیازی به پوشاندن آن نیست. در این حالت ، می توانید یک ضربه subtrato (قرمز رنگی) روی قسمتهای فرعی تصویر که شخص نیست یا نقشی که از آن جدا شده اید را در ماسک حاصل مشاهده کنید. می تواند هر مشکلی را برطرف کند. اما به یاد داشته باشید ، باید دوباره آن را کشف کنید.

Magic Mask: کاهش سکته های مغزی
با استفاده از حرکت جانبی ، بندهای کیف را از ماسک برداشتم.
علاوه بر این ، اگر احساس می کنید که شخصیت هنگام حرکت بازو را به درستی بلند نمی کند (به عنوان مثال) ، می توانید ضربه بزنید. اما ، دوباره ، من پیشنهاد می کنم از ضربه های زیاد استفاده نکنید. این امر نه تنها باعث کند شدن سیستم شما می شود بلکه باعث سردرگمی نرم افزار نیز می شود. بنابراین ، توصیه می کنم در صورت نیاز از چهار مورد استفاده کنید.

سکته های مغزی
همچنین برای انتخاب بهتر ماسک می توانیم ضربات ویژگی را اضافه کنیم. این امر به ویژه برای تنظیم رنگ پوست و اصلاح دقیق تر در قسمت های مختلف بدن مفید است.

برای این کار ، ما به سادگی به تب Properties می رویم ، سپس ویژگی مناسب را انتخاب می کنیم. در مورد ما ، ما می خواهیم چهره ای را انتخاب کنیم ، سپس ویژگی دیگری برای سلاح در معرض دید اضافه می کنیم. هر زمان که ویژگی جدیدی اضافه کنید ، یک لایه به صفحه Magic Mask اضافه می کند. می توانید آنها را خاموش یا حذف کنید.

Magic Mask: ویژگی UI
در زبانه Properties ، ویژگی مناسب را انتخاب کنید.
این همان اصول کلی را دارد که شخصی ماسک زده است. برای بهبود انتخاب ماسک ابتدا از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید. در مرحله بعد ، اگر ماسک منطقه ای را که به آن نیازی ندارید برجسته کرد ، از سکته ذهنی استفاده کنید.

Magic Mask: سکته های مغزی
روند کار خود را با ابزار Magic Mask آسان کنید.
در این عکس ویژه ، ما دو نفر داریم که ارزش پوست به پوست دارند. معمولاً باید توانایی رنگ پوست را بکشیم ، سپس ماسک بزنیم تا زن را منزوی کنیم. البته صلاحیت فقط یک مرحله نیست. بنابراین شاید چند دقیقه کار ، پس ماسک یک مرحله اضافی است. ماسک جادویی این روند را به ابزاری ساده تبدیل می کند.

به دلیل وجود موتور عصبی ، Magic Mask برای تجزیه و تحلیل و جداسازی صحیح ویژگیهای انسانی در برابر ویژگیهای حاوی عناصر مشابه بسیار مناسب است ، در حالی که جداسازی استفاده از مقدماتی دشوار است. با این حال ، این بدان معنا نیست که ابزاری است برای جایگزینی پنجره های مقدماتی و قدرت. ماسک های جادویی لبه های ماسک شفاف نرم ندارند و بسته به پیچیدگی حرکت آن و جزئیات شات ، امکان تکرار روتوسکوپ عمیق وجود ندارد.

با این حال ، برای انجام چندین درجه انزوا ، ماسک جادویی بسیار ساده است.

به عنوان یک یادداشت ، متوجه شدم که عملکرد رایانه من پس از استفاده از ماسک جادویی کند شده است. به طور معمول می توانم فایل های درجه 4K را بدون هیچ مشکلی پخش کنم ، اما با ماسک فعال روی گره ، فقط می توانم 10-15fps بگیرم. اینکه آیا این ابزار به پردازش از یک موتور عصبی متکی است یا R17 هنوز در نسخه بتا است و این ویژگی به طور کامل توسعه نیافته است برای من یک رمز و راز است (در حال حاضر). با این حال ، مثل همیشه ، ما شما را در مورد هر پیشرفت جدید به روز نگه می داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *