مقامات استرالیا نسبت به ورود غیرقانونی کبوتر از آمریکا واکنش نشان دادند

این کبوتر توانست از ایالات متحده 13000 کیلومتری اقیانوس آرام به استرالیا برسد ، اما دفتر بهداشت استرالیا قصد کشتن کبوتر را داشت.

به گزارش مجله اکو ، کوین چالبارد ، ساکن ملبورن ، که در تاریخ 26 دسامبر یک کبوتر در خانه خود پیدا کرد ، گفت که او دو ماه پیش در اورگان در مسابقه 29 اکتبر بود. آمریکا از بین رفته است.

دانشمندان می گویند این کبوتر که او “جو” نامگذاری کرده است احتمالاً در یک کشتی باری از آن سوی اقیانوس اطلس بوده است.

انجمن کبوتران آمریکا تأیید کرده است که کبوترها در لیست آنها هستند و مالک آلاباما هستند.

کوین آب و دانه جو را تأمین می کند ، اما کبوتر که توجه رسانه های استرالیایی را به خود جلب کرد ، نمی تواند از چشم کارکنان بهداشتی دور شود. کوین کلیبربر ، مسئول بهداشت استرالیا ، روز پنجشنبه با ابراز نگرانی در مورد آنفلوانزای مرغی و خواستار جو تماس گرفت.

کوین پاسخ داد که دیگر نمی تواند پرنده را در دست خود نگه دارد زیرا در آن لحظه به ظرفیت تغذیه خود بازگشته بود و وقتی کسی به او نزدیک شد ، او پرید و حالا او مسئولان بهداشت می گویند که آنها به یک استاد مرغ سوخاری می روند

اداره کشاورزی استرالیا ، مسئول این گونه ، گفت که این پرنده اجازه زندگی در این کشور را ندارد زیرا می تواند بر ایمنی غذا و همچنین پرندگان استرالیایی تأثیر بگذارد.

یورونیوز گزارش داد که قوانین حیوانات و حیوانات استرالیا برای ورود به خاک این کشور ، از جمله سال 2015 ، هنگامی که جانی دپ ستاره هالیوود دو سگ جوان خود را برای مراقبت های بهداشتی. استرالیایی ها اجازه ورود سگ های کوچک به کشور را ندادند و آنها را مجبور کردند که با هواپیما به خانه برگردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *