محیط زیست پردیس در مورد ورود فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو هشدار داد

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست، شهردار پردیس در خصوص مشکل فاضلاب شهر پردیس با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست شهر پردیس گفت: بخشی از زباله های مردم این شهرستان وارد می شود رودخانه های جاجرود و مملو که آب شیرین زیادی را به شهر تهران می رسانند ، هنوز برای حل این مشکل تلاش می کنند. تمام شد.

میکا مایکل همچنین با بیان اینکه اتصال به سیستم فاضلاب شهر پردیس به اتمام نرسید و به طور کامل مورد بهره برداری قرار نگرفت ، خاطرنشان کرد: 30 تا 40 درصد فاضلاب شهری پردیس در حال تصفیه است و بقیه ، که بسیاری از آنها به سایت های مهر متصل هستند ، وارد رودخانه جاجرود و محدودیت ها می شوند. سرانجام ، آن در پشت مخزن قرار گرفت – که منبع آب آشامیدنی بزرگ تهران را تأمین می کند – که می تواند عواقب جدی داشته باشد.

وی ادامه داد: بیشتر رسوبات مناطق مسکونی 8 ، 11 ، 5 و زیرمجموعه های 3 ، 2 و 1 وارد رودخانه جاجرود و منطقه سد مملو می شود زیرا چنین توسعه ای در شروع برنامه ها یا عدم پاسخگویی به رشد ساختاری آینده. ” وقتی صحبت از فداکاری و تحقیق می شود ، باید همه این عوامل را در نظر گرفت.

مایکل افزود: وزارت محیط زیست تهران و شرکت آب و فاضلاب منطقه تهران در تلاشند تا مشکل آلودگی آب آلوده در کلیه ساختمانهای مهر این شهرک را برطرف کنند تا دیگر شهرک وجود نداشته باشد تهدیدی برای محیط زیست و مناطقی که سد ماملو واقع شده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اعلام اینکه این شهر جدید است و عمر آن به 15 تا 16 سال می رسد ، گفت: تولید پسماند در شهرستان پردیس در جریان بود دستور کار از 1990-89. در واقع ، هنگام ساخت شهر پردیس ، توسعه آن آماده نبود و این مسئله نتوانست شرایط جدی زیست محیطی را برای منطقه و این شهر بازگرداند.

وی ادامه داد: شهرک پردیس در حاشیه سد ماملو واقع شده که آب آشامیدنی زیادی را به شهر تهران می رساند ، با سطح بالایی از آگاهی از محیط زیست و ایمنی در این پزینی اداره حفاظت از محیط زیست و اداره محیط زیست شهرک پردیس به شدت درگیر مسئله دسترسی به زباله های این شهرک در منبع آب سد مملو بوده و از سال 1996 وضعیت آب پردیس را تنظیم می کنند -95 ساخت ماژول 1 و ماژول 2 تصفیه خانه فاضلاب و قسمت 2 تصفیه خانه فاضلاب شهر پردیس در دست بحث است.

مایکل جزئیات فاضلاب شهر پردیس را تشریح کرد و گفت: قسمت 1 ساختمان اکنون برای تصفیه فاضلاب شهر تصفیه شده و فاز 2 و پیشرفت آن را به پایان رسانده است. بدن به جای 95٪ ، نزدیک به زمان ورزش است. مجوزهای زیست محیطی برای قسمت 2 ، که در انتهای منطقه “باغ کمش” واقع شده است ، همچنین از سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت کل محیط زیست منطقه تهران و قرارداد مناقصه اخذ شده است. و بازسازی مرکز آموزش تکمیل شده. ما انتظار داریم که فاز 2 تصفیه خانه فاضلاب شهری این شهر طی دو تا سه سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد تا مشکل آلودگی آب منطقه حل شود.

وی ادامه داد: مجوز زیست محیطی تصفیه خانه شهرستان بومهن و رودهن واقع در حومه شهر پردیس نیز با مرحله نوسازی کارخانه و ساخت ارائه شد. سیستم های آب بد آب آنها در دستور کار است. سطح تماس آن 90٪ بدن است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *