قطعی برق، عامل اصلی آلایندگی شدید پالایشگاه‌ عسلویه

روز چهارشنبه در عسلویه گفته شد که آلودگی هوا در اثر آلودگی شدید فلرینگ به دلیل مشکلات فنی ناشی از شوک الکتریکی ایجاد شده است.

فرهاد قلی نژاد ، گفت: “متأسفانه به دلیل تغییرات و آزمایشات ناشی از قطع برق ، یکی از تاسیسات ذخیره روغن در منطقه بسته و رو به رشد است. مشکلات جدی وجود دارد. خسارات زیادی وارد شد. ” با تلاش های شرکت نفت مشکل حل شد و نظافت کارخانه به امری عادی تبدیل شد.

وی همچنین گفت: کارخانه های منطقه باید اقدامات مناسب را برای جلوگیری از حوادث و مشکلات پزشکی انجام دهند و همچنین اداره حفاظت محیط زیست بوشهر نیز باید در این زمینه و هنگام جت لگ نظارت شود. پالایشگاه های نفت از آنجا که آلودگی هوا را تنظیم می کنند و هوای پاک جرم محسوب می شوند از قوانین و مقررات پیروی می کنند.

به گزارش روابط عمومی آژانس حفاظت محیط زیست بوشهر ، کولی نژاد گفت: براساس تصمیم هیئت وزیران وزارت نفت ، فارس باید به یک منطقه ویژه اقتصادی و نظارت بر محیط زیست اختصاص یابد. سازمان.

لازم به ذکر است که به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست ، یک کارگروه کاهش آلودگی محیط زیست در عسلویه و کندان با تصویب شورای وزیران و وزیر حفاظت محیط زیست در منطقه ایجاد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *