عکس العمل شهرداری در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک در تهران پس از کلیپی که در فضای مجازی ارسال شد درباره ورود به سیستم در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری ، موضوع را تأیید و اعلام کرد که پرونده این تخلف و جریمه بیمارستان بررسی شده است.

محمدرضا پارسیان با تأیید خبر قطع درختان در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری پس از انتشار کلیپی در فضای مجازی گفت: چند روز پیش خبر قطع درخت در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری به ما رسید که بلافاصله کارشناسان و مسئولان محلی را به منطقه اعزام کرد. متأسفانه خبر ورود به سیستم تأیید شده است.

وی گفت که تحقیقات نشان داد كه حدود 20 درخت قطع شده است كه بیشتر آنها “ارس” هستند. مقامات بیمارستان گفتند كه به دلیل بیماری عروق كرونر و نیاز بیمارستان به رشد ، این درختان قطع شدند.

پارسیان اظهار داشت که برای قطع حدود 20 درخت ، پرونده بیمارستان در مورد موضوع قطع درخت به کمیته ماده 7. منتقل شد و همچنین به بیمارستان اطلاع داده شد.

وی افزود: مسئولان بیمارستان نیز طبق حکم قول دادند که در فصل مناسب درخت بکارند.

و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه اول ادامه داد: البته در نتیجه ساخت بیمارستان 5 درخت بدون میوه از جمله ارس ، صنوبر و بید قطع شد. گزارش این اقدام به اداره حقوقی و معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک ارسال شد و با توجه به اینکه مساحت این ملک بیش از 2000 متر مربع است ، موضوع توسط سازمان پارکها و فضای سبز در تهران پیگیری شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *