طراحی بسته بندی ادویه جات

شخصیت محصول خود را با بسته بندی ادویه های سفارشی که فقط توسط یک طراح حرفه ای برای شما طراحی شده است به رخ بکشید. نیاز به ایده دارید؟ ما چند نمونه شگفت انگیز از بسته های محصولات ادویه را که توسط جامعه جهانی طراحان ما ایجاد شده است ، جمع آوری کرده ایم. الهام بگیرید و از امروز طراحی کامل بسته بندی ادویه را شروع کنید.از این جا درمقاله  آموزش طراحی بسته بندی به طراحی بسته بندی برای ادویه ها می پردازیم.

بسته بندی ادویه

شخصیت محصول خود را با بسته بندی ادویه های سفارشی که فقط توسط یک طراح حرفه ای برای شما طراحی شده است به رخ بکشید. در آموزش طراحی بسته بندی نیاز به ایده دارید؟ ما چند نمونه شگفت انگیز از بسته های محصولات ادویه را که توسط جامعه جهانی طراحان ما ایجاد شده است ، جمع آوری کرده ایم. الهام بگیرید و از امروز طراحی کامل بسته بندی ادویه را شروع کنید. با ارائه ترکیبات طعم دهنده منحصر به فرد ، مارک های جذاب و ظروف با کاربرد آسان ، این طرح های بسته بندی ادویه جات مبتکرانه آشپزها را به ایجاد طعم به غذاهای خانگی القا می کند.

در آموزش طراحی بسته بندی برخی از ابتکاری ترین نمونه های بسته بندی ادویه جات شامل یک مفهوم Spice Trade است که دو ادویه را که به خوبی با هم کار می کنند جفت می کند ، همچنین Spice Palette ، که یک سیستم به سبک تاول بسته را به کار می برد که به راحتی به آشپزهای خانه اجازه می دهد تا از یک بخش ادویه ها. سیستم های بسته بندی برجسته دیگری که تهیه غذا را در خانه ترغیب می کنند به گونه ای طراحی شده اند که بصورت یکپارچه به عنوان دکور یا ابزار در آشپزخانه ادغام می شوند. به عنوان مثال ، طراح گرافیک Urszula Krasny یک سیستم ادویه معلق را تصور کرد که هدف آن تقلید از ظاهر حلق آویز گیاهان تازه است. نمونه قابل توجه دیگر ، بسته بندی ماکارونی مجموعه ساپور است که ادویه های پیشنهادی را برای سرو در دسته وردنه ادغام می کند.

 طراحی بسته بندی ادویه هند

ادویه ها و چاشنی ها به غذاهای مورد علاقه شما عطر و طعم بیشتری می بخشند ، اما بسته بندی مناسب ادویه ها برای حمل غنای طعم در ظروف حیاتی است. طراحی باید به شکلی باشد که تمام طعم های ادویه جات را روی بسته بندی ارائه و منعکس کند. ما راه حل هایی برای طراحی بسته بندی ماسالا با سبک ها و رنگ های مختلف برای بسته بندی hing masala ، بسته jeera masala ، پودر چیلی قرمز ، کیسه ماسالای چت ، بسته بندی پودر میرچی ، پودر ماسالای garam و … ارائه می دهیم تا مارک ادویه شما برجسته شود. در میان همه رقبا در این زمینه. فروشگاه خیابانی. با ارائه ترکیبات طراحی منحصر به فرد و مارک جذاب ، طراحی های ابتکاری ارائه شده می تواند مصرف کنندگان را ترغیب کند تا طعم بیشتری به غذاهای خانگی خود اضافه کنند.در آموزش طراحی بسته بندی خواهید دید چگونه یک بسته بندی خلاق طراحی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *