ضرورت توجه سازمان برنامه و بودجه به مساله آلودگی هوا

مجله دوست دار محیط زیست: رئیس کمیته اصل 90 مجلس با بیان اینکه برنامه و کمیته بودجه نقش عمده ای در آلودگی هوا دارند ، گفت: “مشکل دیگر ما این نیست که سازمان های ما برای وظایف و مسئولیت های خود برنامه و بودجه بودجه را درخواست می کنند. دستمزد کارکنان.”

نصرالله در جوان فر با استناد به جلسه کمیته پارلمان در ماده 90 امروز (دوشنبه) در جریان بررسی علل آلودگی هوا در این کمیته: تاکنون دو گزارش در مورد مجلس هفتم و دهم درباره مشکلات هوای پاک و علل آلودگی وجود دارد. گزارش ها نشان می دهد که میزان آلودگی هوای شهری از مرکز شهر و به شهرهای اطراف منتقل می شود.

وی با اشاره به اینکه کنترل ترافیک هوایی و مسئولیت های شهروندان مسئولیت های خاصی دارد ، گفت: “من فکر می کنم برنامه ها و بودجه های سازمانی نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند.” یک روز ، یک سرباز در میدان بود و به او شلیک نشد ، یکی از آنها رد شد و از او پرسید که چرا شلیک نکردی ، او گفت که به هزار دلیل. از او خواسته شد که دلیل بیاورد. وی گفت: “یکی از دلایل من نداشتن گلوله است.” به نظر من ، برنامه و مقررات بودجه نقشی دارند.

نماینده مشهد در مجلس در صحبت با رئیس برنامه و بودجه گفت: نوبخت می گوید تنها چیزی که این بخش نادیده می گیرد برنامه ها و اقدامات آنها است. به این معنا که اولاً و مهمترین ادارات و سازمانهای مختلف در بودجه بندی حقوق خود ، کارمندان و هزینه هایشان مشخص هستند. البته ، سازمان ها موظف نیستند برنامه های نرم افزاری را به سازمان های برنامه و بودجه ارائه دهند و از این سازمان ها حمایت مالی دریافت كنند.

اما در پایان پژمانفر گفت: گزارش های ما نشان می دهد برخی از نیروگاه هایی که از گازوئیل استفاده می کنند بسیار بدتر از گازوئیل هستند. آقای اعتقاد دارد. نوبخت با این دستگاه ها مشکل دارد. دستگاه ها اعتبار خود را تأیید نمی کنند و به ما اطلاع نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *