صدور سند واحد برای 155000 هکتار از مناطق ملی و دولتی تهران.

مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: از ابتدای امسال بیش از 155 هزار هکتار از مناطق ملی و دولتی استان تهران دارای اسناد تک صفحه ای است.

به گزارش مجله دوستدار محیط زیست ، علینقی حیدریان در سی و پنجمین جلسه کارگروه رفع موانع تحکیم مالکیت دولت در اراضی ملی و ایالتی استان تهران اظهار داشت: به منظور اجرای قانون جامع کاداستر ، 21000 هکتار دیگر ملی و اراضی دولتی در استان تهران دارای اسناد تک صفحه ای است.

مدیرکل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران افزود: با پیگیری های انجام شده و برگزاری جلسات منظم کارگروه مشترک و در نظر گرفتن این میزان از اراضی کاداستر ، از ابتدای امسال تاکنون ، 155000 هکتار از مناطق ملی و دولتی تهران آنها اسناد تک صفحه ای داشتند.

وی از صدور اسناد تک صفحه ای برای 35000 هکتار دیگر از اراضی ملی استان تهران در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: با اصلاح هندسی و تصویب کمیته حسابرسی فنی و رفع موانع صدور اسناد مالکیت در این جلسه ، این مقدار زمین متعلق به شهرستانهای ری ، پردیس و فیروزکوه برای صدور اسناد تک صفحه ای به دفاتر ثبت احوال شهرستانهای مذکور تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ، حیدریان در پایان بر تسریع در اجرای طرح کاداستر تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت این طرح در جلوگیری از تخلفات و سو possible استفاده های احتمالی ملی سرزمین ها ، اجرای این طرح امسال به عنوان یک جهش به جلو در دستور کار اداره کل قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *