صحبت های کلانتری پیرامون مصاحبه ای که در رسانه‌ها منتشر شد

رئیس دفتر حفاظت از محیط زیست درباره بخشی از بحثی که وی در وب سایت قرار داد گفت: “آنها به درستی می توانند در مورد تعهد صادقانه من قضاوت کنند  ».

مجله دوست دار محیط زیست، به نقل از پلیس گفت: “برای من در این زمان مشخص نیست ، پخش 40 ثانیه ای مصاحبه دو ساعته سه سال پیش ، گزارش را قابل درک نمی کند. این باید کل مضمون آنچه من در آن مصاحبه گفتم و مضمون این چیست.”

مخفی نبود که ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سابق و حتی اسرائیل همیشه سعی در برهم زدن و رهبری جنگ های جهانی از جمله انقلاب اسلامی داشته اند. منظور من این است که رهبر من امام خمینی (ره) به ایالات متحده اجازه نمی دهد تا ثمرات انقلاب اسلامی را بدست آورد و هنوز در تلاش است تا به قدرت و قدرت انقلاب اسلامی به بدن و روح انقلاب اسلامی و ایران حمله کند.  ”

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تسلیت شهادت شهید محسن فخری زاده گفت: “من این جنایت فجیع را محکوم می کنم و از خداوند متعال می خواهم مجازات کنندگان را مرتکب شود. فکر می کنم هدف آن تبدیل تعارض انتخابات و دیدگاه های سیاسی به اختلافات بین مقامات و از بین بردن اعتماد مردم است. “در ماه های آینده و از آنجا که تحولات سیاسی رخ داده است ، به احتمال زیاد ما شاهد افزایش این تقسیمات هستیم. ”

“در هر صورت ، دوستانی که قسمت تقسیم شده مصاحبه را دیده و تقسیم کرده اند ، اگر به طور کلی به آن نگاه کنید ، مطمئناً معنی و معنی دقیق کلماتی را که استفاده کردم در ذهن دارند ، کلانتری ادامه داد. آنها می توانند بیشتر و بیشتر درباره پاکی و ارادت من به امام خمینی قضاوت کنند. »

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست همچنین اظهار داشت: لازم به ذکر است که من از امام خمینی (ره) تقلید کردم و در سال 81 بر اساس وظیفه ملی و شرعی خود در قبال ایشان ، انقلاب اسلامی و شهدای من ، من تصمیم گرفتم که از ایالات متحده به ایران برگردم و به مردم خدمت کنم و کشورم خواهم بود و در صورت لزوم این خدمات را ادامه خواهم داد. ” یکی و همچنین من به مسئولیتی پایبند نیستم ، که به خوبی از وظیفه خود در خدمت به این نظام مقدس و مردم کشورم آگاه هستم.

به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ، در پایان این بیانیه ، افسر پلیس گفت: “اگر کلیپ 40 ثانیه ای و بخشی از مصاحبه دو ساعته مربوط به سال 2017 و یک کلمه به کلمه ، باعث استکبار برای امثال امام خمینی و عصیان. “اسلام تبدیل شده است. از این بابت متاسفم. ”

طبق گفته مجله دوست دار محیط زیست، ، این مصاحبه در زمستان انجام شده و در شبکه آپارات قرار داده شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *