سازمان هواشناسی در مورد مواج شدن خلیج فارس هشدار داد

 

 مجله دوست دار محیط زیست: اداره هواشناسی با هشدار زرد اعلام کرد: وزش باد نسبتاً شدید با افزایش ارتفاع موج از یک تا 1.5 متر در روز جمعه ، 14 دسامبر ، شمال خلیج فارس ، فردا (13 دسامبر) شمال و قسمت های مرکزی خلیج فارس و جمعه 14 دسامبر. دسامبر) در مناطق شرقی و مرکزی خلیج فارس تخمین زده شده است.

شیوع این شرایط در روز شنبه ، 6 دسامبر برای مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس ، یکشنبه 6 دسامبر برای مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس و دوشنبه 7 دسامبر برای خلیج فارس و تنگه هرمز و شناگران و قایق های کوچک خیلی دور نیست. خساراتی وجود دارد ، تورهای ماهیگیری پاره می شود و فعالیت های دریای آزاد و دریایی مختل می شود.

موسسه هواشناسی توصیه می کند که تردد به کشتی های سبک ، نیمه سنگین و تفریحی ، فعالیت های ماهیگیری محدود شود ، همه بازیگران اقدامات لازم را برای حمایت از بخش دریایی ، به ویژه دریایی انجام می دهند و تفریح ​​و شنا در آب را ممنوع می کنند.

طبق مجله سازگار با محیط زیست ، هشدار زرد به معنی پدیده های جوی است که می تواند مانع سفر و فعالیت های روزمره شود. این هشدار برای افزایش آگاهی عمومی صادر شده است تا بتواند آنها را برای مقابله با پدیده های جوی که کمی شدیدتر از حد معمول هستند آماده کند. از طرف دیگر ، مقامات از این هشدارها مطلع هستند تا در صورت لزوم تدابیری اندیشیده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *