سازمان هواشناسی در مورد بارش شدید در ۱۰ استان هشدار داد

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست برای 10 ایالت کشور در مورد تقویت سیستم بارندگی خود از صبح چهارشنبه (17 دسامبر) تا پایان روز پنجشنبه (17 دسامبر) خبر داده شده است.

باران جنوبی ، گاهی رعد و برق ، گاهی اوقات رعد و برق ، مناطق سرد و کوهستانی برای استان لرستان ، جنوب غربی آذربایجان غربی و نیمه شمالی کوزستان مناطق کوهستانی و سرد. باد و برف غرب اصفهان ، جنوب مرکز ، جنوب همدان ، شمال چهارمحال و بختیاری ، پنجشنبه (17 دسامبر) ، جنوب شرقی لرستان ، خوزستان ، چهارمحال و بختیاری ، شمال کهگیلویه و بویراحمد ، فارس ، شمال بوشهر انتظار می رود.

در این شرایط ، طغیان حمل و نقل عمومی ، بالا آمدن سطح آب رودخانه ها ، رواناب ها ، لغزندگی جاده ها ، کاهش دید ، و مشکل در عبور از دره ها و جاده های مواصلاتی دور از انتظار نیست ، بنابراین سازمان هواشناسی یک شهر است. آماده از بین بردن اعتبار داخلی و بین المللی. ما به شما توصیه می کنیم که از بارش برف در جاده های کوهستانی و مناطق سردسیر ، اقدامات پیشگیرانه توسط سازمان های دولتی مانند شهرداری ها جلوگیری کنید ، به خصوص از تردد غیر ضروری در جاده های کوهستانی جلوگیری کنید ، از ترافیک و توقف در کنار رودخانه ها و کانال ها خودداری کنید و از فعالیت ها و تدارکات کوهنوردی جلوگیری کنید. ..

طبق مجله دوستدار محیط زیست ، هشدار نارنجی آژانس هواشناسی پیش بینی می کند که پدیده های جوی می توانند تأثیر منفی داشته و صدمه بزنند. هشدارهای نارنجی برای آماده سازی دستگاه مسئول مقابله با پدیده های مضر صادر می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *