«زندگی حین کرونا و پساکرونا» زیر ذره بین “Climaton”.

رئیس اداره توانمندسازی و مشارکت های زیست محیطی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران چالش ها و پنج محور واقعه Climaton را تشریح کرد.

به گزارش مجله زیست محیطی ، پیام پورنگ با اشاره به چالش های رویداد Climaton Tehran در تهران ، ارتقا the نقش زنان و جوانان در مواجهه با تغییرات آب و هوایی ، زندگی در دوران تاجگذاری و پس از تاج ، فناوری هوشمند و در حال توسعه ، ترویج سبک های زندگی پایدار و مشارکت اجتماعی را ارتقا دهید. چهار رویکرد اصلی کلیماتون ٢٠٢٠ تهران را در نظر گرفت.

رئیس اداره توانمندسازی و مشارکت های زیست محیطی اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران افزود: برای هر یک از چالش ها و رویکردهای ذکر شده ، وبینارهای آموزشی و توجیهی برای شرکت کنندگان برگزار می شود که در نهایت منجر به تولید ایده های خلاقانه و مفید برای مجموعه مدیریت شهری. برای آنها خواهد بود.

به گفته وی ، چالش های رویداد Climaton تهران در تهران در پنج زمینه معرفی شده است: مدیریت مصرف انرژی و توسعه انرژی پاک ، حمل و نقل پایدار و بهبود کیفیت هوا ، توسعه ساختمان های سبز ، استفاده بهینه از منابع آب. و بازیافت آب و کاهش ضایعات (CAP). .

پورنگ با اشاره به اینکه 160 نفر قبلاً در رویداد بین المللی Climaton رو ثبت نام کرده اند ، خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند تا 26 دسامبر در http://climathon-climate.ir/register ثبت نام کنند. این یک رویداد بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ، رویداد بین المللی Climaton ٢٠٢٠ برای سومین بار “ایده های تحول آفرین برای کاهش گازهای گلخانه ای ، سازگاری شهری و انعطاف پذیری در برابر” تغییرات آب و هوایی در تهران “و عملاً از تاریخ 28 دسامبر سال جاری ، با همکاری ستاد توانمندسازی و پشتیبانی سازمان های غیر دولتی در تهران و انجمن ، اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار را بر عهده خواهد داشت. حامیان زمین.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *