رییس سازمان جنگل‌ها در سمت رییس شورای حکام مرکز مدیریت حوزه آبخیز منصوب شد

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست در تصمیمی ، وزیر جهاد کشاورزی کشاورزی مسعود منصور ، رهبر سازمان جنگلداری ، رئیس کمیته فرمانداران مرکز بین المللی مدیریت آب و منابع عمومی را منصوب کرد .

به گفته مرکز اطلاعات جنگل ها ، این طرح ایجاد یک مرکز بین المللی برای مدیریت کارآمد منابع آب و حیوانات در مناطق خشک و محافظت شده در ایران در سطح سازمان های تحت نظارت آموزشی سازمان ملل است. ، سازمان علمی و فرهنگی – یونسکو – و وزارت جهاد کشاورزی در تاریخ 30 و هشتمین نشست مجمع عمومی یونسکو در سال 1394 ، در پاریس تصویب شد. بعداً ، با تشکیل کمیته مرکزی در انجمن جنگلها ، مراتع و آبخیزداری ، پیش نویس سند اجماع به فرم پیشنهادی یونسکو و در آوریل 2017 توسط وزارت جهاد کشاورزی ارسال شد به معاون حقوقی رئیس جمهور. سرپرست سرپرست معاونت دانشکده ، در تصویب کتبی ، در ژوئیه 2017 در جلسه کابینه وزیران توسط وزارت امور خارجه تأیید شد.

به طور قابل توجهی در سال جاری ، به دنبال استقرار جنگل ها ، چشم اندازها و مدیریت ساحلی کشور ، با توافق نامه ایجاد یک سایت بین المللی برای مدیریت کامل آب و منابع طبیعی در مناطق خشک ، اقدامات بیشتری انجام شد. و در اول اکتبر سال جاری در سطح سازمانهای زیر نظر سازمان علمی آموزشی خشک شد. سازمان آموزشی ، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) با هدف ایجاد ظرفیت برای تبادل اطلاعات و گسترش دانش و فناوری توسط وزیر کشاورزی و کشاورزی و دبیرکل کمیسیون یونسکو در ایران امضا و ویرایش شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *