در بیشتر مناطق بارش باران تداوم دارد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه بارش باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: فردا (11 آبان) بارش ها به مناطقی از مرکز کشور گسترش می یابد.

صادق ضیاییان در گفتگو با مجله دوستانه محیط زیست با اشاره به اینکه امروز (10 آبان) در استانهای نیمه غربی کشور باران ، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت ، اظهار داشت: فردا (20 آبان) بارش در غرب ادامه خواهد داشت نیمی از کشور ، استانهای ساحلی خزر ، دامنه های جنوبی البرز و بخشهایی از مرکز.

وی ادامه داد: بارش باران در روز چهارشنبه (12 آبان) در بیشتر مناطق کشور به جز جنوب و جنوب غربی دور از انتظار نیست.

ضیاییان در ادامه با بیان اینکه طی روز پنجشنبه (13 آبان) به تدریج میزان بارندگی در نیمه شمالی کشور کاهش می یابد ، تصریح کرد: طی روز جمعه (14 آبان) در جنوب کرمان ، شمال سیستان و بلوچستان گاهی رگبار باران همراه است ، در شرق خراسان جنوبی ، جنوب یزد ، شمال و شرق فارس رخ می دهد.

در پایان مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره هوای تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (11 آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد پراکنده و باران با حداقل دمای 12 و حداکثر دما از 19 درجه سانتیگراد و چهارشنبه (21 آبان) نیمه ابری همراه با افزایش ابر ، باران و وزش باد پراکنده با حداقل دمای 12 و حداکثر دما 20 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *