تنظیم زاویه دید با آموزش photoshop

در بسیاری از عکس های حیات وحش احتمالا دیده باشید که عکس ها ممکن است خطای دید انسانی بوده باشد و برای دیدن آن باید به مواردی در نرم افزار فتوشاپ مانند پرسپکتیو با استفاده از آموزش فتوشاپ مقدماتی مسلط گردید که در این مطلب آموزشی نرم افزار فتوشاپ میتوان به صورت کامل این مطلب را فرا گرفت.

برخورد با پرسپکتیو ممکن است روی حیله و تزویر باشد ، مخصوصاً وقتی عکاسی نیستید که از یک قایق عکس می گیرد. بنابراین اگر یک تصویر محصول و مشتری داشته باشید که می خواهد محصول را در طیف وسیعی از محیط های مختلف ببیند ، چه می کنید؟

ما یک روش سریع و آسان برای برش دادن یک شی you ، قرار دادن آن در یک صحنه جدید گرفته شده از منظری کاملاً متفاوت و یکپارچه سازی آن در محیط جدید به شما نشان خواهیم داد!

ما را باور نمی کنید؟ خوب ، دنبال کنید و ببینید که چگونه کار می کند!

یک شی را در فتوشاپ برش دهید
ما مثال خود را نسبتاً ساده نگه می داریم. ما تصویری از برخی هنرهای قاب دار روی دیوار و یک عکس از دیوار و قفسه کتاب داریم. توجه داشته باشید که عکس هنری قاب دار مستقیماً گرفته شده و دیوار و قفسه کتاب از یک زاویه گرفته شده است. هدف ما این است که یک قطعه هنری قاب شده را به صحنه قفسه کتاب ببریم و آن را در چشم انداز کامل قرار دهیم ، و همه چیز با ایجاد یک برش ساده شروع می شود.

هر چیزی را در چشم انداز فتوشاپ قرار دهید

اگر یک نکته جالب در مورد فتوشاپ وجود داشته باشد ، آن چیزهایی است که به دور از ذهن است. بیاموزید که چگونه در مهارت حذف در زمینه مهارت ، مهارت حرفه ای را فرا بگیرید ، دوره PRO شامل هر آنچه در مورد برش دادن افراد و چیزها و قرار دادن آنها در محیط های جدید می دانید ، می باشد!

خوشبختانه این کار دشواری نیست. این قاب ها از یک هنر مستطیل شکل مستقیم و تقریباً عالی گرفته شده اند. این بدان معنی است که این کار نسبتاً سریع ابزار Rectangular Marquee Tool است. به سادگی یک قاب مستطیل شکل در اطراف لبه های یکی از قاب ها ایجاد کنید و نگران کامل بودن آن نباشید. شکل و لبه ها را کمی اصلاح می کنیم. فقط سعی کنید سایبان را در امتداد لبه های داخلی قاب نگه دارید تا میزان دیوار سفید در انتخاب کاهش یابد. پس از انتخاب ، آن را کپی کنید تا کپی از قاب انتخاب شده در یک لایه جدید ظاهر شود. لایه قاب جدید را به تصویر قفسه کتاب منتقل کنید ، و ما آماده شروع کار آهنگسازی هستیم!

پالایش انتخاب
با وجود قاب در تصویر قفسه کتاب ، می توانیم لایه قاب را اصلاح کنیم و سپس آن را با چشم انداز محیط مطابقت دهیم. ابتدا ، بیایید برخی از تفاوت های قاب و عکس قفسه کتاب را تجزیه و تحلیل کنیم. اولین چیزی که تمایل به تمایز وسایل نقلیه دارد عدم تطابق نور است. نور از سمت راست از محیط بیرون می آید ، در حالی که نور از قاب از سمت چپ است. ما یک ترفند داریم که رفع این مشکل را آسان می کند!

هر چیزی را در چشم انداز فتوشاپ قرار دهید

ما می توانیم جهت روشنایی قاب را به راحتی با ورق زدن بصورت افقی تغییر دهیم. اما متن چطور؟ اون موقع ظاهر نمیشی؟ پاسخ مثبت است ، اما ما یک راه حل برای آن داریم. با استفاده از همان روشی که برای انتخاب و تکثیر کادر انجام دادیم ، می توانیم یک انتخاب Marquee در اطراف متن ایجاد کنیم ، آن قسمت را کپی کنیم تا آن را روی لایه خود قرار دهیم ، سپس لایه قاب را به صورت افقی در زیر آن بچرخانیم. اکنون همه روشنایی ها از یک جهت است و متن هنوز قابل خواندن است!

هر چیزی را در چشم انداز فتوشاپ قرار دهید

با مراقبت از نور ، حالا بیایید شکل و لبه های قاب را درست کنیم. قبل از اینکه بخواهیم آنها را در منظر دیگری قرار دهیم ، باید اطمینان حاصل کنیم که تمام لبه های قاب کاملاً افقی و عمودی هستند. برای کمک به این امر می توانید از راهنماها استفاده کنید. یک گروه از راهنماهای افقی در امتداد لبه های بالا و پایین قاب ایجاد کنید ، سپس دو راهنمای عمودی در امتداد لبه های چپ و راست ایجاد کنید. سعی کنید آنها را تا جایی که ممکن است با گوشه و کنار قاب هماهنگ کنید ، اما همه گوشه ها به طور کامل کنار هم قرار نمی گیرند. با قرار دادن راهنماها ، از ابزار Transform در حالی که CTRL یا CMD را نگه داشته اید استفاده کنید تا گوشه های قاب را به دقت جابجا کنید تا با گوشه های مخالف راهنما هم تراز شوند.

هر چیزی را در چشم انداز فتوشاپ قرار دهید

وقتی همه چیز به صف شد ، می توانید از Layer Mask و Rectangular Marquee Tool برای پاک سازی هر قسمت از دیوار که هنوز از پس زمینه اصلی لایه Frame قابل مشاهده نیست ، استفاده کنید. پس از انجام هرگونه اصلاح ، ادامه دهید و Layer Mask را برای لایه قاب انتخاب کرده و Apply Layer Mask را برای اعمال دائمی این تغییرات انتخاب کنید.

اکنون قاب کاملاً برش خورده و مستقیم است ، نورپردازی از همان جهت است و متن هنوز قابل خواندن است. تمام لایه ها و تنظیمات قاب را انتخاب کنید و آنها را با هم مخلوط کنید. با جمع شدن همه چیز ، اکنون می توانیم آن را در چشم انداز قرار دهیم!

فیلتر Vanishing Point
دستیابی به دیدگاه مناسب در فتوشاپ با فیلتر Vanishing Point Filter هرگز آسان نبوده است. این ابزار به ما امکان می دهد تا یک پرسپکتیو انتخاب کرده و سپس یک لایه را در آن چشم انداز کپی و پیست کنیم. برای شروع ، باید لایه قاب را روی کلیپ بورد رایانه خود قرار دهیم. هیچ چیز جالب اینجا نیست ، این فقط کپی و چسباندن قدیمی است. وقتی با استفاده از CTRL یا CMD + C چیزی را کپی می کنید ، این اطلاعات در کلیپ بورد رایانه شما ذخیره می شود و برای گذشته در دسترس است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *