تمامی محیط بانان کشور، آموزش ورزش های رزمی و دفاع شخصی خواهند دید

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست ظهر امروز آرش یوسفی در یک وبینار چهار مزیت این وام را برای اجرای بهینه برنامه های آموزش اعتباری استان برجسته کرد: دفتر مشارکت عمومی در آموزش محیط زیست و مطالعات محیطی و مسئولیت اجتماعی و مسئولیت اجتماعی. اجرای یک برنامه آموزش محیط زیست.

رئیس مرکز آموزش و آموزش محیط زیست با تأکید بر بحث ما درباره تولید محتوا در مرکز حفاظت از محیط زیست و حفاظت از محیط زیست ، گفت: “توسعه سواد زیست محیطی در برنامه تعیین شده”. کارگران ظاهر شدند.

به ویژه ، وی خاطرنشان كرد كه سه بسته آموزشی برای همكارانش تهیه خواهد شد. مکاتباتی نیز در این باره انجام شده است و در مورد یک راهنمای آموزشی – روشمند برای محیط بانان سازمان بحث شده است که در ابتدا به عنوان یک برنامه آموزشی برای دوستداران محیط زیست طراحی شده است. این برنامه تهیه و به استانها توزیع می شود ، به این ترتیب اعتبار اختصاص یافته ، کار تعدیل و بخشی از وام برای این محتوا استفاده می شود و در اختیار نقاط کنترل محیط قرار می گیرد. به مناطق نیز ایمیل ارسال می شود.

رئیس مرکز آموزش و آموزش محیط زیست بسته آموزشی دیگری را یادآوری کرد و گفت: بسته پشتیبانی آموزش محیط زیست پیش دبستانی نیز تهیه و تهیه شده است. این بسته شامل 11 واحد تهیه شده در سال گذشته است. در حال حاضر یک بسته آموزشی برای هر یک از این واحدها وجود دارد که شامل پوستر آموزش ، فایلهای صوتی شعر و موسیقی ، کلیپ ها و انیمیشن ها است و استان ها می توانند محتوای طراحی شده را بررسی کرده و بخشی از اعتبار تخصیص یافته را در مهد کودک ها خرج کنند. بچه دار شدن

یوسف با تأکید بر لزوم افزایش سواد زیست محیطی و آموزش محیط بانان ، توجه به آموزش رهبران جامعه محلی را جلب کرد و گفت: محتوای آموزشی در مورد تنوع زیستی ، تغییر اقلیم و گفتگوی زباله تهیه شده و استان ها در حال کار هستند. .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست ، وی با اشاره به بحث چهارم و پایانی که به مرکز آموزش محیط زیست و آموزش محیط زیست واگذار شده است ، اظهار داشت: “موضوع خود حفاظت از محیط بانان مطرح شده است. پیش بینی ما این بود که همه محیط بانان کشور حداقل تا مراحل پیشرفته یک نوع جنگ ، آموزش رزمی و دفاع شخصی می بینند. استانها همچنین می توانند در مورد مزایای محیط بانان تازه استخدام شده و جوان برنامه ریزی کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *