تقویت حفاظت از حیات وحش تهران در فصل سرما.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: همزمان با فصل سرما ، برنامه های حفاظتی و اقدامات حفاظت از حیات وحش در مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران افزایش می یابد.

به گزارش مجله زیست محیطی ، سعید محمودی ظهر دیروز در بازدید از منطقه حفاظت شده ویرجین لواسان و در جمع محیط بانان ، با اشاره به درگیری های اخیر بین محیط بانان و شکارچیان غیرمجاز و قدردانی از فعالیت و از خودگذشتگی آنها ، اظهار داشت: نظارت و کنترل مناطق در فصل سرما به دلیل احتمال افزایش شکارچیان غیرمجاز و سو abuse استفاده از متخلفان افزایش می یابد و در نتیجه محیط بانان احتمالاً بیشتر با شکارچیان روبرو می شوند.

وی به متخلفان شکار و صید و مهاجمان مناطق طبیعی و مناطق حفاظت شده در استان تهران به منطقه ویرجین ویرجین هشدار داد و اظهار داشت: قطعاً محیط بانان و یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با هر تخلف از شکار و شروع به شکار و حمله به مناطق زیر مدیریت یک رویکرد جدی و قانونی را در پیش خواهد گرفت.

محمودی افزود: اکنون فصل جفت گیری حیات وحش آغاز شده و از طرف دیگر به دلیل سرما و بارش برف در ارتفاعات ، حیات وحش با علوفه کمتری روبرو خواهد شد و بنابراین همه ما باید مراقب باشیم هنگام برنامه ریزی برای حفاظت از حیات وحش. ” بیایید جزئیات بیشتری داشته باشیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین از توصیه های شهروندان به ویژه شهروندان لواسانی در زمینه حفاظت از حیات وحش تشکر کرد.

محمودی از شهروندان خواست تا از دادن هرگونه علوفه به حیات وحش بدون هماهنگی با محیط زیست و کنترل های زیست محیطی خودداری کنند و همچنین در صورت تخلفات زیست محیطی در زمینه شکار ، بلافاصله به محیط زیست محلی اطلاع دهند. شکار و زمین خواری.

سرشماری حیات وحش زمستانی استان تهران

علاوه بر این ، وی از برنامه این اداره برای سرشماری زمستانی حیوانات وحشی در استان تهران خبر داد و افزود: سرشماری زمستانی حیوانات وحشی برای بررسی وضعیت پستانداران گیاهخوار و بررسی مسائل مربوط به حیات وحش و مطالعات لازم. و نتایج کیفیت آن بعدا منتشر خواهد شد. شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران ، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران روز گذشته از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شمیرانات و پست کنترل محیط زیست گلاندوک بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت محیط بانان در این منطقه.

وی همچنین با امیرحسین کرمیان ، دوستدار محیط زیست که مدتی پیش در درگیری مسلحانه با شکارچیان غیرمجاز در ایستگاه بازرسی محیط زیست گلندویاک زخمی شده بود ، دیدار کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *