برگزاری سری چهارم از جشنواره های ملی در زمینه ی عکس آسمان آبی

 

بر اساس مجله دوست دار محیط زیست، ، موضوعات مورد توجه در این دوره از جشنواره ملی عکاسی ، آسمان آبی تهران ، هوای پاک زندگی ، تصویر یک شهر ایده آل با هوای پاک ، عکس ، هوا و زندگی است. عکس های کنتراست از هوای پاک و آلوده با یک میدان دید ثابت نشان دهنده تأثیر آلودگی هوا بر محیط و جامعه و همچنین قاتل نامرئی آلودگی هوا و آسیب به همه افراد ، به ویژه افراد حساس (افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی ، افراد مسن ، کودکان) چهارمین جشنواره عکاسی آسمان آبی.

گفتنی است زمان انتخاب آثار ارسالی 4 ژانویه و آخرین فرصت ارسال آثار 15 دی است علاوه بر این دکتر محمد مهدی رحیمیان ، مهدی · مهدی مقیم نژاد و حمیدرضا مجیدی به عنوان داوران چهارمین جشنواره عکاسی آسمان آبی انتخاب شدند.

براساس این گزارش ، همه عکاسان (آماتور و حرفه ای) شرکت کننده در جشنواره می توانند شرکت کنند و هر شخص می تواند حداکثر هفت عکس منفرد را بارگذاری کند. تعادل نور و سفید ، افزایش یا کاهش کنتراست ، کنترل رنگ ، کنترل اشباع و قطع و فناوری پانوراما رایگان.

بنابراین ، اندازه عکس باید حداقل 3000 پیکسل باشد و برای گرفتن عکس های ارسالی می توان از دوربین های دیجیتال مختلف حرفه ای و دوربین های موبایل استفاده کرد.

هنرمندان می توانند برای حضور در این جشنواره در air.tehran.ir ثبت نام کنند. از شرکت کنندگان جشنواره و صاحبان پرونده های اصلی عکس ها به عنوان عکاسان و صاحبان آثار یاد می شود و جشنواره مسئولیتی در قبال ادعای مالکیت آثار ندارد.

پس از داوری اثر ، در صورت ارسال اثر به بخش مسابقه ، پرونده اصلی عکس باید برای نمایش در نمایشگاه به یک فرد در اندازه بزرگ ارسال شود. بدیهی است ، اگر اسناد بزرگ تا مهلت مقرر تحویل داده نشوند ، نام عکاس از لیست نمایشگاه ها و نمایشگاه های پذیرفته شده حذف می شود و برگزار کننده حق استفاده و چاپ عکس های ارسالی را برای اطلاع و اهداف فرهنگی دیگر.

جوایز برندگان در مراسم اختتامیه نمایشگاه به عکاس اهدا می شود:
نفر اول: لوح تقدیر + 30،000،000 ریال جایزه نقدی
مدال مداحی نفر دوم + 20،000،000 ریال جایزه نقدی
مدال ستایش نفر سوم + 10.000.000 ریال جایزه نقدی
گواهینامه شرکت + 1 میلیون ریال جایزه نقدی برای آثار ارسالی به نمایشگاه

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، سرانجام تأکید شد که شرکت کنندگان باید آثار خود را ظرف 24 ساعت قبل از 27 ژانویه ارسال کنند. این نمایشگاه به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و نمایشگاه همزمان با “روز هوای پاک” در تاریخ 20 ژانویه سال جاری برگزار می شود و اسامی افراد پذیرفته شده و منتخب نیز اعلام می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *