برای حل مشکلات تهران باید به ایده‌های رویداد کلیماتون توجه شود

رئیس سازمان های غیردولتی انرژی و پشتیبانی در تهران اعلام کرد که در حال پیگیری ابتکار Climaton برای حل مشکلات تهران است.

طبق مجله حفاظت از محیط زیست ، حجت نظری امروز عصر در مراسم افتتاحیه رویداد Climaton 2020 ، که تقریباً برگزار شد ، اظهار داشت که سه سال پیش ، در دفتر مرکز این سازمان غیردولتی ، ما سعی کردیم که به مسائل زیست محیطی بسیار توجه کنیم. ، وی گفت: در سالهای اخیر ، ما در حال پیگیری انتصاب جوانان در دولت تهران هستیم زیرا معتقدیم که جوانان می توانند ایده های بهتری برای حل مشکلات شهری داشته باشند ، اما به دلیل مشکلات بسیاری از انتصابات جوان در مدیریت را نمی توانیم ببینیم.

وی با بیان اینکه سیستم برنامه ریزی و صورتحساب شورای شهر را معرفی کرده ایم تا اجازه انتقاد ، بررسی و تصمیمات شورا را بدهد ، افزود: ایده های جدیدی برای حل چالش ها و مسائل شهری پیدا کنید. ”

نظری با تأکید بر اینکه چالش های تهران مشابه سایر شهرهای جهان است ، اظهار داشت: به جای استفاده از عواقب اقدامات سایر کشورها برای حل مشکلاتی از این قبیل ، ما می خواهیم از طریق آزمون و خطا راه خود را پیدا کنیم و این کار را دشوار می کند. ”

تأکید بر ایجاد پروژه های بین المللی به ما کمک می کند تا ایده های مفیدی برای حل مشکلات خود ارائه دهیم ، رئیس ستاد تقویت و پشتیبانی سازمان های غیردولتی تهران گفت:

وی گفت: “سال گذشته ، ما از كنفرانس نظراتی در مورد تخریب دریافت کردیم و جلسات مختلفی را با رهبران سازمان پسماندهای الکترونیکی در مورد مسئله و چالش های زباله برگزار کردیم.” این زمین هنوز به پایان نرسیده است ، اما در نتیجه اقدامات بین المللی Climaton است.

رئیس سازمان های غیردولتی انرژی و پشتیبانی در شهر تهران ، با بیان اینکه باید تا پایان هدف ، پیاده سازی ایده های این اقدام بین المللی را دنبال کنیم ، گفت: در این شرایط کار درست را انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *