“باران” اعتراضی به آلودگی هوا در برخی مناطق شلوغ نداشت.

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، امروز (23 دسامبر) کیفیت هوای برخی از مناطق پرتردد پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

طبق مجله سازگار با محیط زیست ، طبق پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا ، صبح امروز (23 دسامبر) با وجود بارندگی ها ، کیفیت هوا در برخی مناطق شلوغ در مناطق ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود به دلیل افزایش ترافیک. و هیچ بادی موثر نیست.

در طول روز ، به دلیل کمبود وزش باد موثر ، شرایط مناسبی برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد ، بنابراین کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامناسبی باقی می ماند. با ادامه این شرایط آب و هوایی تا پایان زمان پیش بینی می شود که با افزایش ترافیک شبانه ، غلظت ذرات معلق افزایش یافته و در بیشتر مناطق شلوغ ، کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس

صبح فردا (23 دسامبر) با وجود شروع ترافیک ، انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در حد قابل قبولی باشد که این امر به دلیل جو ناپایدار همراه با بارندگی است.

احتمال بارش مداوم و غلبه جو ناپایدار در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند. کم کم با افزایش سرعت باد و علی رغم افزایش ترافیک عصرگاهی در آخرین ساعات فردا (23 دسامبر) ، انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق قابل قبول باشد.

طبق مجله دوستدار محیط زیست ، آلاینده در شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با میانگین 77 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبولی بود. آلاینده فعلی “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با متوسط ​​82 است و کیفیت هوا در حد قابل قبولی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *