اقدامات حفاظت در منابع طبیعی را تشدید کنید

مدیر سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور تأکید کرد که هیچ گونه قطع درختی در جنگل انجام نمی شود و خط قرمز ما ممنوعیت ورود به جنگل است. .

به گزارش مجله دوستدار محیط زیست ، مسعود منصور در بیست و نهمین جلسه هیئت مدیره از برگزاری مانورهای حفاظتی در سه استان شمالی کشور خبر داد و گفت: توجیهات باید هر از چندگاهی بین جنگلبانان و ناظران حفاظت برگزار شود.

وی گفت: “ما از انتقاد منطقی استقبال می كنیم زیرا معتقدیم كه انتقاد سازنده باعث پیشرفت و رشد منابع طبیعی می شود.”

رئیس سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور حضور کارشناسان در زمینه های مختلف در زمینه منابع طبیعی را ضروری دانست و تصریح کرد: حضور کارشناسان فنی در زمینه ها می تواند حفاظت از منابع طبیعی را تقویت کند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات قابل توجهی در زمینه منابع طبیعی در سراسر کشور انجام می شود.

رئیس سازمان جنگل ها همچنین مستند سازی و حضور مدیران منابع طبیعی و کارشناسان حوزه رسانه های جمعی را با محوریت حفاظت و تشدید اقدامات حفاظتی م consideredثر دانست و یادآور شد: اقدامات فنی ، اصلاح نژادی و بهداشتی که منجر به تاب آوری اکوسیستم می شود باید برای عموم توضیح داده شود. .

منصور خاطرنشان كرد: سازمان جنگل ها هيچ تعارفي درباره حفاظت از جنگل ها و مراتع منابع طبيعي ندارد و اقدامات حفاظتي اين فضا را براي قاچاقچيان و غارتگران چوب ناامن خواهد كرد. وی گفت: “تمام جاده های غیرضروری منتهی به جنگل بسته خواهد شد.” در اسرع وقت مشخص شده و اقدامات لازم جهت انسداد کامل آن انجام می شود.

رئیس سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه جلسه هیات مدیره ، در مورد جلسه این سازمان با سازمان امور اداری و استخدامی صحبت کرد و گفت: “تا پایان امسال ، 1000 نفر مجوز کار در منابع طبیعی را دریافت کرده است. ” با توجه به رشته های مورد نیاز سازمان جنگل ، آنها از طریق آزمون استخدام وارد منابع طبیعی می شوند.

رئیس سازمان جنگل ها در ادامه به ایجاد مرکز بین المللی جامع آبخیزداری و منابع بیولوژیکی در ایران اشاره کرد و از معاون آبخیزداری خواست در اسرع وقت محل این مرکز را تعیین کند تا اقدامات آن عملی شود.

بر اساس این گزارش ، در این جلسه حجت الاسلام طباطبایی نژاد – رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها – گفت: اگر در کار خود اخلاص عمل کنیم ، بسیاری از مشکلات از منابع طبیعی برطرف می شود و مردم را به ارمغان می آورد. رضایت.” .

طباطبایی نژاد اظهار داشت: مدیریت در منابع طبیعی می تواند معنا و مفهوم زیادی داشته باشد اما اگر مدیریت بر اساس اعتدال ، عدالت و عطوفت باشد ، قطعاً رضایت خداوند و مردم را به همراه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگلها ، جلسه هیئت مدیره هر هفته جهت پیگیری مصوبات و بررسی عملکرد فعالیتها و اقدامات در منابع طبیعی تحت مدیریت رئیس سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار می شود. .

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *