اصلاح سوخت پالایشگاه‌ها، کاهش چشمگیر آلاینده‌های هوا را به دنبال دارد

به گزارش مجله دوست دار محیط زیست، مدیرکل حفاظت محیط زیست منطقه تهران تأکید می کند: بازیابی روغن قطعاً در کاهش آلودگی هوا مفید و موثر خواهد بود.

سعید محمودی عصر امروز همزمان با جشن هفته هوای پاک با شعار “هوای پاک ، تعهد مسئولان ، شرکت کنندگان مردم” در افتتاحیه پروژه بهسازی و بهبود کوره های نفت تصفیه شده پارس ، با اشاره به اینکه کارخانه ها و واحدها “در سال های گذشته ، آنها مقدار زیادی نفت خام استفاده کردند”. “چنین اقداماتی ، منجر به تغییر در سوختهای تصفیه شده ، در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر و کارآمد است.”

وی همچنین گفت که دو اجاق گاز این پمپ بنزین از گاز مایع استفاده کرده و به طور عمده در منطقه گوگرد و همچنین حدود 3500 تن گاز مایع تخریب شده در این اجاق ها آسیب دیده است. یک سال.

مدیرکل حفاظت محیط زیست منطقه تهران ، اعلام کرد که با افتتاح این پروژه ، کوره ها از گاز حذف شده اند و اکنون اقدام خوبی و موثر در کاهش آلودگی هوا خواهد بود این کارخانه ، تصریح کرد: و بنزین مصرفی به این مجتمع آسیب می رساند محدودیت صد در صد کاهش می یابد.

حمیدرضا خلیلی – مدیر عامل خانه تصفیه روغن پارس – همچنین در این مراسم با اشاره به اینکه داشتن محیط مربوط به عملیات و تنظیم فعالیت شرکت های تحت مدیریت فرمان امام (ره) باید گفت ، : موفقیت به پایان رسید. فاز دوم این پروژه که امروز افتتاح شد ، از سه منظر یک پروژه تمام عیار ضد اقتصاد است. ابتدا نتایج این پروژه باعث افزایش تولید 15 درصدی در شرکت تولیدی می شود.

به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست تهران ، خلیلی ادامه داد: “دومین موضوع زیست محیطی پروژه که با استقرار فناوری های جدید ، تولید کارآمد حدود 45 افزایش می یابد to تا 85 means ، و این به معنای دستیابی به توان حرارتی مورد نیاز با مصرف سوخت کمتر است. ” مسئله سوم کاهش آلودگی محیط زیست است و با اجرای این پروژه ، تخریب اکسیدهای گوگرد ، مونوکسیدکربن و سایر آلاینده ها به گازهای گاز و شعله های آتش کاهش می یابد. تقریباً در

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *