آلودگی هوای تهران ادامه دارد

مجله دوست دار محیط زیست: کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر برای گروه های حساس در وضعیت نامناسبی قرار دارد (11 ژانویه) و انتظار نمی رود این شرایط تا فردا ادامه داشته باشد.

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا ، به دلیل تجمع این آلاینده ها و عدم وزش باد موثر در ساعات اخیر ، کیفیت هوا در اکثر مناطق امروز (10 ژانویه) برای گروه های حساس ناسالم است و در دامنه ضعیفی قرار دارد.

وقتی در طول روز جو پایدار و مسالمت آمیز باشد ، شرایط مطلوبی برای تجمع آلاینده ها ایجاد نمی شود و کیفیت هوا نامطلوب باقی می ماند.

با افزایش ترافیک عصر ، انتظار می رود غلظت آلاینده ها افزایش یابد و در بیشتر مناطق کیفیت هوا برای گروه های حساس در محدوده ناسالم و ناسالم خواهد بود.

صبح زود (12 ژانویه) ، با ادامه ثبات و آرامش جوی ، با افزایش ترافیک ، غلظت آلاینده ها در بیشتر مناطق ، به ویژه ذرات معلق ، شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس.

این شرایط در طول روز ادامه خواهد داشت ، بنابراین فردا (12 ژانویه) با افزایش ترافیک باد و عصر موثر ، وضعیت ناسالم در اکثر مناطق مورد توجه نخواهد بود.

طبق مجله دوستدار محیط زیست ، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته “ذرات معلق زیر 2.5 میکرون به طور متوسط” بوده و هوای پایتخت برای گروه های حساس ناامن بوده است. آلاینده فعلی ذره ای کمتر از 2.5 میکرون با متوسط ​​کیفیت هوا 149 و دامنه ناسالم برای گروه های حساس است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *